Strona główna
Fundacja
Festiwal Na Rzecz Edukacji Przyjaciele Media Kontakt
 Przekaż 1% na rzecz edukacji i wychowania.

Kursy dla maturzystów
01 grudnia 2012

Współpraca ze Stowarzyszeniem Sztuka-Edukacja-Promocja i jego placówką Akademia Sztuki i Kultury zaowocowała kursami przygotowawczymi do najbliższej matury i - w najbliższym czasie - do egzaminów gimnazjalnych.
Nasz Fundusz szczególnie pragnie pomóc uczniom, którzy aktywni są w działaniach artystycznych, sportowych czy społecznych (wolontariat). Wiemy, że taka aktywność często przeszkadza w systematycznej nauce szkolnej. Dlatego pragniemy pomóc chociaż niektórym z nich zgodnie z naszym programem >>>Stypendium na korepetycje. Proponujemy Wam uczestnictwo w tych kursach, ktore w 50% dofinansujemy na poniższych warunkach:   
 
Oto założenia programowo-organizacyjne kursów.
Drogi Uczniu,
za Tobą lata nauki w szkole, przed Tobą egzaminy, na których bardzo Ci zależy. Skoro jesteś na tej stronie, to znaczy, że szukasz czegoś więcej i nie polegasz na magicznym „jakoś to będzie”. Ma być dobrze, dlatego potrzebujesz  profesjonalnego wsparcia w przygotowaniach do swoich egzaminów. Tak, wsparcia, bo to przede wszystkim od Ciebie i Twojej systematycznej pracy zależą wyniki czekających Cię egzaminów. Chcemy Ci pomóc w nadrobieniu zaległości, w powtórzeniu materiału pod kątem wymagań maturalnych, wskazać najskuteczniejszą drogę do dobrych wyników, ale zakładamy także, że jesteś gotowy do trudnych wyzwań i ciężkiej pracy.
 
Kim jesteśmy?

Wszyscy na co dzień pracujemy w liceach, dokładnie znamy programy nauczania i wymagania egzaminacyjne. Co roku przygotowujemy naszych uczniów do egzaminów maturalnych. Większość z nas współpracuje z Okręgową Komisją Egzaminacyjną - jako egzaminatorzy i weryfikatorzy maturalni.
 
Dla kogo nasze zajęcia?

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej:
- dla tegorocznych maturzystów
- dla planujących wcześniej - młodszych roczników
- dla chcących poprawić wyniki maturalne
- dla zainteresowanych udziałem w olimpiadach przedmiotowych
 
 
Co zapewniamy:
 
Zakładamy, że jeśli zapiszesz się na nasze kursy, będziesz uczęszczać regularnie na zajęcia i odrabiać zadane prace, to dzięki temu:
- powtórzysz obowiązujący na egzaminie materiał, nadrabiając zaległości
- wykonasz wiele ćwiczeń praktycznych w ramach zajęć
- będziesz pisać sprawdziany układane według standardów maturalnych
- odrobisz prace domowe, które my sprawdzimy, dając Ci szczegółową informację zwrotną: co zrobiłeś dobrze, nad czym musisz popracować, co i przede wszystkim, w jaki sposób, możesz poprawić
- będziesz mógł skorzystać z dostępnych konsultacji (bezpośrednio, także przez internet), by jak najlepiej opracować zadany materiał
- napiszesz minimum 3 matury próbne i poprawisz je według wskazówek nauczyciela
 
SPOTKANIE ORGANIZACYJNE I USTALENIE TERMINÓW ZAJĘĆ ODBĘDZIE SIĘ W SIEDZIBIE AKADEMII SZTUKI I KULTURY, AL. JANA PAWŁA II
36 C
    (>>> dojazd)

Rezerwacji miejsc dokonuje się poprzez  >>> Kartę zgłoszeniową lub telefonicznie (600 403 997) 

Pytania organizacyjne i programowe należy kierować poprzez:

[email protected]  lub telefonicznie (600 403 997).

 

Projekt graficzny: light vision studio Wykonanie: T2 Internet, Powered By RiseNet CMS © 2014