Strona główna
Fundacja
Przyjaciele Media Kontakt
 Przekaż 1,5% na rzecz edukacji i wychowania.

Sidney Polak mówi o swoich piosenkach o szkole.

20 lipca w restauracji Jeff's na Żwirki i Wigury, sfilmowaliśmy wypowiedź o szkolnych doświadczeniach i przemyśleniach Sidneya Polaka. Okazało się, że w jego twórczości szkoła i młodzież mają duże znaczenie. Najczęściej pisze o problemach młodzieży żoliborskiej i o osiedlu >>>Chomiczówka, gdzie mieszka.

>>> Filmowo popiera Festiwal.
>>> Więcej o S. Polaku
.
>>> Jego strona.Przygotowujemy filmy wzbogacające nasze przedsięwzięcie. Będą one prezentowane na naszej stronie, na Pikniku oraz na ekranach różnych stacji telewizyjnych, w YouTube, Facebook'u i będą kanwą telewizyjnych programów o Polskiej szkole.  Scieżka dźwiękowa znajdzie się na antenie radiowej.

Gospodarzami Festiwalu i corocznych Pikników będą absolwenci. Oni już wiedzą – patrząc z perspektywy późniejszej nauki, pracy i codziennego życia – co w edukacji szkolnej było dobre, co było zbędne, co hamowało indywidualny rozwój. Wielu z nich na pewno doświadczyło stanu zagubienia. Kto i jak pomógł im odnaleźć się? Kto i dlaczego nie odnalazł się do dzisiaj? Liczymy na ich gotowość do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Liczymy na wsparcie naszego programu, na włączanie się w jego realizację, na pracę w formie wolontariatu i oczywiście na darowizny finansowe i rzeczowe.

Projekt graficzny: light vision studio Wykonanie: T2 Internet, Powered By RiseNet CMS © 2014