Strona główna
Fundacja
Przyjaciele Media Kontakt
 Przekaż 1,5% na rzecz edukacji i wychowania.

De MONO - oni też chodzili do szkół.

26 czerwca (sobota) wstąpił w nasze progi zespół De Mono. Także z nim nagraliśmy film ze wspomnieniami i poparciem dla programu Festriwalu Na Rzecz Edukacji. Zapraszamy do wysłuchania co mają do powiedzenia poprzez >>>Dwa proste słowa.

Poparcie >>>Festiwalu Na Rzecz Edukacji.

Przygotowujemy filmy wzbogacające nasze przedsięwzięcie. Będą one prezentowane na naszej stronie, na Pikniku oraz na ekranach różnych stacji telewizyjnych, w YouTube, Facebook'u i będą kanwą telewizyjnych programów o Polskiej szkole.  Scieżka dźwiękowa znajdzie się na antenie radiowej.


Gospodarzami Festiwalu i corocznych Pikników będą absolwenci. Oni już wiedzą – patrząc z perspektywy późniejszej nauki, pracy i codziennego życia – co w edukacji szkolnej było dobre, co było zbędne, co hamowało indywidualny rozwój. Wielu z nich na pewno doświadczyło stanu zagubienia. Kto i jak pomógł im odnaleźć się? Kto i dlaczego nie odnalazł się do dzisiaj? Liczymy na ich gotowość do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Liczymy na wsparcie naszego programu, na włączanie się w jego realizację, na pracę w formie wolontariatu i oczywiście na darowizny finansowe i rzeczowe.
Projekt graficzny: light vision studio Wykonanie: T2 Internet, Powered By RiseNet CMS © 2014