Strona główna
Fundacja
Przyjaciele Media Kontakt
 Przekaż 1,5% na rzecz edukacji i wychowania.

1,5% - NA RZECZ BENEFICJENTÓW NASZYCH PROGRAMÓW.

Społeczny Fundusz Stypendialny KRS 0000239089

Prowadzimy akcje informacyjne namawiające do przekazywania 1% swojego podatku na rzecz organizacji zajmującymi się edukacją i wychowaniem, na nasze programy edukacyjne i wspierające edukację.
W 2010 roku, przy okazji realizacji programu charytatywnego na rzecz edukacji, ze zdumieniem odkryliśmy, że niewiele osób a zwłaszcza instytucji dotuje edukację. Wszyscy podkreślają wagę problemu, ale żeby wyłożyć określoną kwotę, to już nie. Ewentualnych darczyńców namawialiśmy do przekazywania symbolicznych 100 zł. Po głębszym zbadaniu sprawy okazało się, że to samo dotyczy nauki. W większości tzw. środowisk lepiej widziane jest dotowanie strefy zdrowia, ochrony zwierząt. Dzieciom i mlodzieży zagubionym w labiryntach edukacji niewielu chce pomagać.

Apele o wspieranie edukacji wysyłają przez nas (w formie nagrania filmowego) niżej wymienione osoby i ich środowiska:
Danuta Błażejczyk, Ewelina Flinta, Katarzyna Groniec, Majka Jeżowska, członkowie zespołu KOMBII, Andrzej Krzywy z zespołem, Piotr Machalica, kabaret OT.TO, Sidney Polak, Stanisław Soyka, Andrzej Supron, Paweł Urbański, firma WARBUD, Anna Wyszkoni, Łukasz Zagrobelny.
A są też z nami >>> inni Przyjaciele


Oprócz naszych programów stypendialnych są też: pomoc dla poszkodowanych przez los czy klęski żywiołowe, programy społeczne, wspieranie wydarzeń artystycznych i edukacyjnych, dla współpracujących z nami placówek oświatowych i kulturalnych,

Oto szczegóły >>>naszych programów,
na które zachęcamy przekazanie darowizny Informacje o naszych staraniach o dotację w formie przekazania 1,5% znajdują się na niżej wymienionych stronach i portalach:
www.fundusz-stypendialny.pl
www.warszawskieforumoswiatowe.pl
www.oswiataniepubliczna.pl
www.akademia-kultury.edu.pl
www.retoryka.pl
www.21slo.edu.pl
www.babielato.pl

Projekt graficzny: light vision studio Wykonanie: T2 Internet, Powered By RiseNet CMS © 2014